sobota 28. března 2015

On my wishlist 4


Jde o týdenní projekt, jehož cílem je každou sobotu zveřejnit článek
s několika knihami z našeho wishlistu. Projekt je od zahraniční blogerky Book Chick City.

Po nečekané smrti svého otce je osmnáctiletá Layken nucena být tou silnou kvůli své matce i mladšímu bratrovi. Navenek vypadá odolná a houževnatá, ale uvnitř ztrácí naději.
Na scénu přichází Will Cooper. Atraktivní, jednadvacetiletý nový soused od vedle s fascinující vášní pro recitaci poezie a jedinečným smyslem pro humor. Během několika dní vzájemného oťukávání si Will a Layken vybudují intenzivní emocionální spojení, které v Layken probudí novou naději.
Nedlouho po úžasném prvním rande jsou navráceni do reality šokujícím odhalením, jež je nutí jejich vztah okamžitě ukončit. Denní interakce jsou neskutečně bolestivé, protože se snaží najít vzájemnou rovnováhu mezi pocity, které je k sobě táhnou a tajemstvím, co je od sebe drží.Thomas se probudí ve výtahu a nepamatuje si nic kromě vlastního jména. Vynoří se do světa, kde žije asi šedesát dospívajících chlapců, kteří se naučili přežít v naprosto uzavřeném prostředí. Každých třicet dní se objeví nový chlapec. Původní skupina je už na místě asi dva roky a marně se snaží uniknout labyrintem, který obklopuje jejich životní prostor. Už se vzdávají naděje. Pak se ale objeví dívka v bezvědomí a jejich svět se začne měnit...

6 komentářů:

 1. Momentálně mám na wishlistu úplně stejné knihy! :)

  http://we-need-books.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak tyhle knížky jsou dost populární takže si je chce přečíst nejspíš dost lidí :)

   Vymazat
 2. Knihy z počutia poznám, najmä Labyrint je takpovediac hit, ale nečítala som ešte ani jednu. Hádam sa ku knihám dostaneš :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky si myslím že Labyrint je takový hit :) Doufám že se k nim dostanu brzo :)

   Vymazat
 3. Obě knihy jsem četla a patří k mým oblíbeným :-D Určitě stojí za přečtení! :-D

  OdpovědětVymazat

Jsem šťastná za každý komentář :)