sobota 24. října 2015

On my wishlist 15

Jde o týdenní projekt, jehož cílem je každou sobotu zveřejnit článek
s několika knihami z našeho wishlistu. Projekt je od zahraniční blogerky Book Chick City. West je úspěšný středoškolák a má vše, co si jen může přát. Avšak jednoho dne se probudí po nehodě v nemocnici – ochrnutý a bez možnosti mluvit. Jediný způsob, jak se se může dorozumívat s okolím, je mrkání: Jednou znamená ano, dvakrát ne.
West je naprosto zoufalý a neustále ho pronásledují děsivé noční můry. Jediné, co ho udržuje při smyslech, jsou návštěvy Olivie, pacientky z vedlejšího pokoje. Ta mu pomáhá s uzdravováním, informuje ho o všem důležitém a je jeho největší oporou. Ovšem co se stane, jestli se West vyléčí? Uvidí se ještě někdy? A můžou se oba ještě někdy vrátit do normálního života?

Skvělý román o lásce, ztrátě a o tom, co je v životě opravdu důležité. Život Emmy Swanové byl ledajaký, ale rozhodně ne pohádkový. Neměla rodinu, protože ji opustili, když byla dítě. Teda až do doby, kdy se na její 28. narozeniny ve dveřích zjevil desetiletý Henry. Je to její syn, kterého dala k adopci a tato překvapivá návštěva jí obrátí život vzhůru nohama.

6 komentářů:

 1. Odpovědi
  1. Já ho chci už celkem dlouho, ale pořád ne a ne si ho koupit. :)

   Vymazat
 2. Skvělý výběr :) Na obě knížky mám taky zálusk :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já hodně dlouho, ale vždycky když je vidím si koupím něco jiného. :)

   Vymazat
 3. Once upon a time by som chcel :3
  http://booklovers-world.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vídím że tuhle knížku chce hodně lidí :)

   Vymazat

Jsem šťastná za každý komentář :)