sobota 21. listopadu 2015

On my wishlist 19

Jde o týdenní projekt, jehož cílem je každou sobotu zveřejnit článek
s několika knihami z našeho wishlistu. Projekt je od zahraniční blogerky Book Chick City.

Zjistit, že jste částečně anděl, není zrovna běžná rutina ani procházka růžovým sadem, zvlášť když víte, že máte naplnit na Zemi poslání, že máte úkol, který byl svěřen jedině a právě vám, ale nikdo vám neřekne, jaký ten úkol přesně je. Nicméně Clara, hlavní hrdinka trilogie Nadpozemská, se s tím statečně pere. Dokonce se snaží zjistit, kdo je ten pohledný kluk, kterého vídá ve svých snech a který zjevně nějak patří k jejímu poslání. Má ho zachránit? Je tohle smyslem jejího života?

Nadpozemská je příběhem nejen o andělích, ale zejména o lásce, přátelství, osudu a volbách, které někdy musíme učinit, aniž bychom chtěli.


Aprilynne Pikeová nadchla svým debutem i slavnou autorku ságy Stmívání Stephenii Meyerovou. Není divu, příběh - originální fantasy s přídechem thrilleru a horroru, ale i s prvky love story - o dívce se zvláštním jménem Laurel se čte doslova jedním dechem. Patnáctiletá hrdinka jde poprvé do školy (předtím ji učila matka) a snaží se přizpůsobit novému prostředí. Brzy najde přítele, který jí podá pomocnou ruku. David se nemusí přemáhat, nová spolužačka je nesmírně krásná, jemná a milá dívka. Vypadá jako víla, říká si David, ale to ještě netuší, že není daleko od pravdy a že jej po boku Laurel čekají pěkně horké chvíle. Bytosti z jiného světa se dostávají mezi lidi a začíná boj na život a na smrt.


A jaké knihy jsou ve vašem wishlistu? 

6 komentářů:

 1. Nadpozemská mě láká už dlouho , ale pořád dávám přednost jiným knihám. Snad se k ní brzo dostanu. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky vždycky dávám přednost jiným knihám. :)

   Vymazat
 2. Nadpozemskú by som si tiež chcel prečítať :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já doufám že se k ní brzo dostanu :)

   Vymazat
 3. Křídla jsem četla a je to celkem pěkná kniha. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chci si ji už dlouho koupit, doufám že se mi pak bude líbit. :)

   Vymazat

Jsem šťastná za každý komentář :)