neděle 28. února 2016

Mrazivá soutěž

Jak jste si všimli z názvu článku, dneska jsem si pro vás připravila soutěž. Mrazivou soutěž.
Za chvíli je sice jaro, ale to nikomu nebrání zasoutěžit si o knížku Mráz.
Co že tak najednou? Díky Vánocům máme doma tuhle knížku hned dvakrát. No a tak mě napadlo, abych o jednu udělala soutěž. Sice byly Vánoce už celkem dávno, jenže já jsem nebyla schopná, tohle napsat dřív.
No tohle by tak nějak stačilo, přesouváme se  k tomu podstatnějšímu.
O čem vlastně Mráz je?
Saint-Martin-de-Comminges je malé městečko ve francouzských Pyrenejích, kde jsou zimy kruté a kde se nikdy nic moc neděje. Až dokud pracovníci vodní elektrárny nenajdou jednoho zimního dopoledne mrtvolu koně bez hlavy, částečně staženou z kůže, zavěšenou na nosném stožáru lanovky, která je jedinou přístupovou cestou na toto místo. Není to obyčejný kůň – patří totiž místnímu magnátovi Ericu Lombardovi. Martin Servaz, čtyřicetiletý velitel regionální kriminální jednotky v Toulouse, je naštvaný, že byl odvolán z vyšetřování brutální vraždy bezdomovce, aby se ujal tohoto nejpodivnějšího případu své kariéry.
Ve stejnou dobu přijíždí do nedalekého Wargnierova institutu, jež se specializuje na mimořádně nebezpečné a duševně choré vrahy, psycholožka Diane Bergová, která postupně zjišťuje, že ředitel ústavu využívá neortodoxní metody. Detektiv Servaz na mrtvole koně brzy identifikuje DNA, která patří jednomu z chovanců Wargnierova institutu. Ústav je ale tak zabezpečen, že není možné, aby se někdo z chovanců mohl dostat ven. A za několik dní je nalezeno první mrtvé lidské tělo. Martin Servaz s kolegyní Irene Zieglerovou musí využít všech svých schoností k vyřeření děsivého tajemství…
Vynikající kombinace série skutečně strašidelných zločinů, mrazivé atmosféry a houževnatého policisty dělá z této knihy napínavé čtení, během kterého budete až do konce hádat, kdo je vrah.


Pravidla soutěže:
-Soutěž trvá od 28.2 do 28.3
-Soutěž bude trvat do půlnoci 28.3, během dalších dvou dnů vyhlásím výherce
- Výherce má 72 hodin na odpověď, jinak losuji nového
Pro účast v soutěži musíte vyplnit formulář
- Každý může vyplnit formulář jen jednou
- Soutěž je pro lidi jak s českou tak slovenskou doručovací adresou
- Výherce budu losovat přes Random.orgVšem přeji hodně štěstí. 

2 komentáře:

Jsem šťastná za každý komentář :)